Strona głównaElektronika7 powodów, dla których warto kupić elektronikę z Chin

7 powodów, dla których warto kupić elektronikę z Chin

Chiny stały się największym na świecie producentem elektroniki użytkowej, produkującym więcej odtwarzaczy MP3, aparatów cyfrowych, odtwarzaczy wideo, gadżetów elektronicznych i innych zaawansowanych technologicznie produktów niż w jakimkolwiek innym kraju.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak można kupić bezpośrednio ze źródła w Chinach i czerpać własne zyski z tego cudu gospodarczego?

1. Najgorętsze niespotykane elektronika użytkowa i gadżety
Jeśli współpracujesz bezpośrednio z dostawcami w Chinach, wyprzedzisz swoją konkurencję. Będziesz mógł kupić wiele najnowocześniejszych elektroniki użytkowej na długo przed przybyciem do sklepów detalicznych w domu. Będziesz miał okazję sprawdzić najnowsze produkty, zanim jeszcze zostaną wydane.

2. Nie martw się, mówią po angielsku
Wiele firm handlowych i hurtowników w Chinach ma już doświadczenie w kontaktach z zagranicznymi klientami w języku angielskim. A jeśli będziesz miał szczęście, będziesz w stanie znaleźć firmy partnerskie w Chinach, które są w całości prowadzone przez Europejczyków lub Amerykanów. Wiele z nich zapewnia taką samą jakość usług i wsparcia, jakiej można oczekiwać od nikogo w domu.

3. Czy Chiny nie są po drugiej stronie świata?
Wszędzie widać etykiety „Made In China”. Dzięki międzynarodowym firmom logistycznym, takim jak UPS i DHL, praktycznie każdy kraj na świecie może odbierać elektronikę użytkową prosto z Chin. Gdziekolwiek Twoi klienci są na świecie, następną możliwością zakupu będą Chiny, zwłaszcza ze względu na rosnącą liczbę chińskich hurtowych dostawców wysyłkowych otwierających swoje usługi na rynku międzynarodowym.

4. Hurtownicy, MOQ, Yadda Yadda
W większości sektorów produkcyjnych w Chinach dostawcy wymagają minimalnej ilości zamówienia (MOQ) dla swoich produktów jeszcze przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego. Jednak ostatnio znacznie łatwiej jest zamówić mniejsze ilości elektroniki: hurtownicy tacy jak Chinavasion.com są liderami w tej dziedzinie. Chcesz jedną próbkę, masz ją. Potrzebujesz 20 sztuk dla swojego biznesu online? Nie ma problemu! Hurtownicy online otwierają rynek elektroniczny dla małych i średnich firm, jak nigdy dotąd.

5. Czy mogą wysyłać statki w Chinach?
Tradycyjny trójkąt handlowy hurtownika – detalisty – klienta został zrewolucjonizowany przez Internet. Teraz w końcu możesz wysyłać bezpośrednio z Chin do klientów na całym świecie bez dotykania produktów. (Na wszelki wypadek, gdy zysk z chińskich hurtowników nie był już wystarczająco dużą szansą).

6. Jak im płacić, jeśli są w Chinach?
W hurtowniach internetowych zazwyczaj możesz wybrać płatność w wielu walutach międzynarodowych, a nawet przesłać płatność „w serwisie eBay” – za pośrednictwem bezpiecznego zamówienia online Paypal. Paypal oferuje pełną ochronę kupujących, a kontakt z ich zatwierdzonymi hurtowniami elektroniki online zapewni ci dodatkowy spokój ducha.

7. Dolna linia
Chiny zostały opisane jako światowa fabryka. Niewiarygodnie tanie koszty produkcji elektroniki użytkowej w Chinach są dobrze znane wszystkim.

Hurtownicy online pozwalają po prostu umieścić te produkty bezpośrednio w koszyku, bez kłopotów i pośredników – zwykle związanych z handlem importem. Bez dodanych podatków od sprzedaży lub ukrytych opłat, cena, którą płacisz… cóż, mówi sama za siebie.

Silne relacje z hurtownią elektroniki w Chinach pozwolą Ci czerpać korzyści przez wiele lat.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne