Strona głównaUncategorizedSłuchawki Huawei Freebuds 4i

Słuchawki Huawei Freebuds 4i

Na ulicy, w autobusie, w sklepie coraz częściej widuje się osoby korzystające z słuchawek bezprzewodowych. Taki wybór z pewnością rozwiązuje odwieczny problem zaplątanego w kieszeni kabla, ale czy te słuchawki rzeczywiście są lepsze od tradycyjnych? O tym warto przekonać się osobiście.

Wraz z rozpowszechnieniem słuchawek TWS (True Wireless Sound), rozszerzają się widełki cenowe. Znane firmy jak Apple, Samsung, JBL i Huawei mają w swojej ofercie modele, których cena, w zależności od parametrów, dochodzi do tysięcy złotych. Oczywiście osoby obeznane w temacie, które oczekują spełnienia konkretnych kryteriów, mogą zainwestować w wymarzony sprzęt. Ale co z osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bezprzewodowymi słuchawkami lub nie wiedzą czy taki rozwiązanie będzie dla nich odpowiednie? Warto zerknąć na to, co przygotowało Huawei.

Propozycja od Huawei

Słuchawki Freebuds 4i to następcy Freebuds 3i. Ich premiera odbyła się wiosną 2021 roku. Szybko zyskały popularność ze względu na dobry stosunek jakości do ceny. Ich standardowa cena to 349 zł, ale często można znaleźć je w promocji.

W pudełku znajdują się słuchawki, etui ładujące, nakładki w 3 rozmiarach, kabel USB-C i instrukcja. Dzięki nakładkom dostępnych w rozmiarach S, M, L można idealnie dopasować słuchawki do uszu.

Etui jest niewielkie, opływowe, wykonane z błyszczącego plastiku. Minimalistyczny design, logo producenta i dioda pokazująca poziom naładowania znajdują się z przodu. Na boku umieszczono przycisk do parowania słuchawek.

Słuchawki dzięki wkładkom są komfortowe oraz nie wypadają podczas użytkowania. Sterowanie odbywa się poprzez umieszczone na słuchawkach czujniki dotykowe. Aktywna redukcja szumów, czyli redukowanie hałasu otoczenia występuje w tym modelu. Możliwe jest przełączanie się między nią a trybem świadomości poprzez kliknięcie i przytrzymanie słuchawki. Dwukrotne dotknięcie zatrzymuje/wznawia muzykę oraz odbiera/odrzuca połączenia telefoniczne. Cechuje je bardzo dobra jakość dźwięku, głęboki bas oraz brak zakłóceń, zarówno podczas słuchania muzyki, jak i rozmów telefonicznych.

Słuchawki Freebuds 4i zadowolą nie tylko posiadaczy telefonów i urządzeń producenta. Przy urządzeniach z systemem Android i iOS możliwe jest zainstalowanie aplikacji AI Life, w której można zobaczyć dostępne aktualizacje oprogramowania oraz zmienić funkcje gestów. Spokojnie, bez aplikacji słuchawki również będą działać bez zarzutu.

Freebuds 4i – specyfikacja

  • Dostępne kolory słuchawek: czarny, biały, czerwony, srebrny
  • Waga słuchawek: ok. 5,5 g każda
  • Waga etui: 36,5 g
  • Sterowanie dotykowe- czujniki dotykowe na obu słuchawkach
  • Przetwornik 10 mm
  • Bluetooth 5.2
  • Bateria- słuchawka 55mAh, etui 215 mAh
  • Czas pracy: 10 h odtwarzania muzyki z wyłączoną redukcją szumów, 7,5 h odtwarzania muzyki z włączoną redukcją szumów
  • Aktywna redukcja szumów

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne