Strona głównaUncategorizedDoświadczeni księgowi na portalu Znany Księgowy.

Doświadczeni księgowi na portalu Znany Księgowy.

Początki portalu Znany Księgowy nie zapowiadały sukcesu. Mieliśmy problemy z pozyskiwaniem nowych klientów dla biur rozliczeniowych. Jednak ciężka praca z pasją, stu % zaangażowaniem oraz stała nauka zasad marketingu doprowadziły, że dziś to sami klienci indywidualni zgłaszają się do nas żebyśmy polecili im nasze zaprzyjaźnione biuro księgowe. Od nas otrzymasz pomoc oraz wsparcie przy założeniu firmy oraz na dalszych etapach firmy. Doświadczenie zawodowe nabyliśmy zajmując się księgowością różnych instytucji (banki, jednostki samorządowe, branże przemysłowe, usługi remontów, budowlane, usługi ubezpieczeniowe, jednostki opieki zdrowotnej, restauracje, sklepy, branże wytwórcze, stowarzyszenia, fundacje). Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje oraz rozległą wiedzę zawodową, którą regularnie poszerzają , biorąc udział w kursach oraz szkoleniach, dzięki czemu są w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie.

Nasze biuro rachunkowe pomoże Ci przy księgowości twojej firmy

W naszej ofercie znajduje się wiele obszarów księgowości dla małych i średnich firm. Oferta biura rachunkowego obejmuje kompleksową obsługę księgowo – podatkową oraz obsługę kadrowo – płacową Państwa firmy. Biuro rozliczeniowe prowadzi obsługę rachunkowopodatkową w zakresie: księgi handlowe; książka przychodów oraz rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, kadry oraz płace; deklaracje cit,pit oraz vat; ewidencja środków trwałych, doradztwo w zakresie wyboru formy opodatkowania, rozliczenia zus, opracowanie sprawozdań finansowych – bilans, rachunek zysków i strat. Tworzenie planu kont dla nowo powstałych działalności gospodarczych. W gestii biura księgowego jest wyliczenie i przesłanie do właściwego us deklaracji podatkowych swoich klientów prowadzonych w formie księgi handlowej, książki przychodów i rozchodów, ale również ryczałtu ewidencjonowanego. Serdecznie prosimy o zapoznanie się z oferowanymi przez naszą firmę usługami księgowymi. Zapraszamy was do współpracy z naszym biurem rachunkowym. Kwota wynagrodzenia za prowadzenie postępowania podatkowego jest ustalana indywidualnie z klientem. Pierwsza konsultacja przedstawiająca problem jest darmowa. Czemu warto skorzystać z outsourcingu usług biura rachunkowego? Powierzenie usług księgowych oraz obsługi kadrowo-płacowej wyspecjalizowanej firmie zewnętrznej jest nie tylko wygodne, ale poprawia też efektywność działania firmy i redukuje koszty firmy. Nie zwlekaj wiec z odkładaniem decyzji o podjęciu współpracy z naszym biurem rachunkowym. Pomogliśmy już dziesiątkom przedsiębiorców w całym kraju tak wiec możemy pomóc także twojej firmie. Zadzwoń lub napisz do naszego biura rachunkowego. Zrób pierwszy ruch a resztę zostaw nam. Kompleksowe usługi księgowe z biurem rachunkowym Znany Księgowy. Sprawdź – znany-ksiegowy.pl .

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne